Zlatý Kohout otevřen

Zlatý kohout otevřen

4. 12. 2015

Právě jsme pro vás otevřeli restauraci Zlatý kohout v prostorách někdejšího legendárního snack baru stejného jména. Přijďte k nám na snídani, oběd nebo večeři – rádi vás uvítáme a poslechneme si, jak se vám u nás líbí a jak vám chutná. Obojí je pro nás stejně důležité!

Jaký je nabídka restaurace?

Jídelní a nápojová nabídka restaurace Zlatý kohout hotelu Imperial je koncipovaná tak, abychom uspokojili peněženku a chuťové buňky všech návštěvníků restaurace. Ceny jídel se v případě denního menu budou pohybovat v rozmezí 89–189 Kč. Večerní menu pak v cenovém rozpětí 150–300 Kč.

Stejně tak je to s nabídkou nápojů, kdy v naší nabídce naleznete nápoje všech cenových kategorií, začínající na 20 Kč a končící na několika stokorunách v podobě prvotřídního koňaku, či pravého šampaňského.

Vždy čerstvé suroviny!

_FUN1893web_FUN1896web

Restaurace Zlatý kohout se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny. Naším záměrem je ráno nakoupit, přes den prodat a následující dny to samé. Restaurace má samozřejmě své speciality, jakými je třeba tradiční Kohout na víně dle původního francouzského receptu, Domácí paštika ve slanině s pistáciemi, či Lín po mlynářsku, ostatní jídla jsou však komponována šéfkuchařem na denní bázi, dle aktuální nabídky a sézónnosti.

Salát bar se širokou nabídkou salátů a čerstvé zeleniny

Restaurace Zlatý kohout má v denní nabídce salát bar se širokou nabídkou salátů, čerstvé zeleniny a doplňků k tomu určených v cenách od 49 Kč za salát.

Kvalitní dodavatelé

Restaurace Zlatý kohout úzce spolupracuje s místními řezníky a farmami v okolí, zabývající se produkcí jatečných zvířat, drůbeží, ale i mléčných výrobků, sýrů, uzenin atd…

restaurant

Otevírací doba

Restaurace má otevřeno denně od 6.30 do 23.00.

Snídaně

V čase od 6.30 do 11 hodin nabízí restaurace Zlatý kohout plnohodnotný snídaňový bufet, ve kterém mimo jiné naleznete výběr uzenin, sýrů, teplých pokrmů, jakými jsou různě upravené vaječné pokrmy, párky, klobásky, fazole, omelety, grilovaná zelenina apod… V nabídce snídaní naleznete pokrmy vhodné pro diabetiky, nabízíme produkty bezlepkové, nízkotučné atd… Cena snídně ve formě bufetu ALL YOU CAN EAT včetně nápojů je v nabídce denně za 199 Kč.

Obědy

V 11:00 se restaurace promění na obědový bufet, kde můžete právě využít široké nabídky salátů, předkrmů a polévek formou bufetu, nebo si můžete objednat jídlo z dnešní denní nabídky a takto to plyne až do hodin večerních, kdy se naše nabídka rozšíří o kompletní jídelní lístek restaurace.

Restaurace je přátelská k dětem

Zároveň je restaurace nekuřácká a disponuje velkým dětským koutkem, kde můžete bezpečně odložit své dítě a vesele se věnovat konzumaci v restauraci.

Restaurace jako celý hotel Imperial je zcela nekuřácká a výhodou restaurace je parkování hned naproti hotelu a pro hosty restaurace je parkování zcela zdarma.

Jedinečná atmosféra

Snažíme se, aby atmosféra restaurace byla milá a příjemná. K tomu nám samozřejmě pomáhá způsob, jakým byl vymyšlen a zrealizován interiér restaurace a v budoucnu k tomu budou pomáhat i večery s hudbou apod…

Naši návštěvníci se v budoucnu budou moct těšit na pravidelné nabídky, jakými budou zvěřina, Martinské husy, chřestové speciality, nebo z těch netradičních lanýže, ústřice atd..

Otevřená kuchyně

V restauraci Zlatý kohout se nachází otevřená kuchyně, po celou dobu máte kuchaře na očích a můžete v přímém přenosu sledovat, jak se vaše jídlo připravuje a z jakých surovin. Případně po dohodě s kuchařem můžete recepturu upravit, či pozměnit.

_MG_2950

Škola vaření

V dohledné době plánujeme i školy vaření, kde se naši zákazníci budou moci aktivně zapojit do příprav svého pokrmu a něco se z oboru gastronomie naučit, vyzkoušet si práci kuchaře v praxi a přičichnout restauraci z druhé strany.

Kategorie

Sledujte nás

Zpracovávám...