Imperial kongresy
+420 608 822 822
Dárkové poukazy

Grand Hotel Imperial Kongresy a konference

Kongresy a konference

VELKÝ KONGRESOVÝ SÁL

Velký sál se nachází v zadním traktu se vstupem přes levé křídlo hotelu. Svou velikostí a kapacitou se výborně hodí pro společenské události jako jsou větší oslavy nebo menší koncerty, kongresy, konference nebo školení či prezentace středního a většího rozsahu s účastí až 160 osob. 

Sál je možné propojit s Café Imperial i s jeho VIP salonkem a takto rozšířený prostor se samostatným vchodem, vlastním barem a hygienickým zázemím oddělit od zbytku hotelu posuvnou stěnou. Vznikne tak samostatné mikroprostředí pro cca 220 osob, jež může sloužit jako Váš vlastní malý vesmír, do něhož je dovoleno vstoupit jen těm, které sami pozvete.

Právě takový mikrokosmos přijde vhod k oslavám důležitých událostí v životě lidském. Narození a křtiny, biřmování nebo bar či bat micva, svatba či promoce – to všechno si zaslouží unikátní a soběstačný prostor se zázemím kvalitní kuchyně a možností komfortního ubytování.

Rozměry velkého sálu:

  délka     šířka     výška      plocha  
14 m 9 m 5 m 126 m2


Vybavení sálu:
dataprojektor, promítací plátno, DVD přehrávač, řečnický pult s mikrofonem, prostorové ozvučení, prodlužovací kabely, vysokorychlostní Wi-Fi, flipchart, notebook, poznámkové bloky a další kancelářské vybavení.

Grand Hotel Imperial**** - Kongresový sál

uspořádání JPG     

 


CAFÉ IMPERIAL – VIP SALONEK

VIP salonek se nachází v levém křídle hotelu se samostatným vchodem. Svými rozměry a elegantním řešením je ideální pro menší akce s kapacitou do 36 osob. Variabilita uspořádání, rychlý internet, možnost občerstvení, hygienické zázemí, příhodná lokalita – to jsou přednosti VIP salonku Café Imperial v Pytloun Grand Hotelu Imperial.      

Rozměry VIP salonku Café Imperial 

  délka     šířka     výška       plocha    
10 m 6,4 m 2,4 m 64 m2


Vybavení sálu:
dataprojektor, promítací plátno, DVD přehrávač, prodlužovací kabely, vysokorychlostní Wi-Fi, flipchart, notebook, poznámkové bloky a další kancelářské vybavení.

Grand Hotel Imperial**** - Kongresový sál
 
složinina kongres VIP

 


SALONEK ZLATÝ KOHOUT

Salonek Zlatý kohout se nachází v pravém křídle hotelu a jak název napovídá, přiléhá k restauraci, od níž je oddělen posuvnými dveřmi. Svou velikostí se hodí pro schůze, zasedání, školení či prezentace menšího rozsahu s až 36 účastníky. Uspořádání je variabilní, vybavení moderní, internet rychlý a atmosféra komorní. Občerstvení samozřejmostí.

Vybavení sálu:
dataprojektor, promítací plátno, DVD přehrávač, prodlužovací kabely, vysokorychlostní Wi-Fi, flipchart, notebook, poznámkové bloky a další kancelářské vybavení.
 

Grand Hotel Imperial**** - Kongresový sál

USPOŘÁDÁNÍ KOHOUT

 


 

 

 

Kontakt: 
E-mail: congress@pytloun-hotels.cz
Telefon: + 420 774 447 874

Zpracovávám...